French Pattern

French Pattern
14 Mayıs 2021 French Pattern için yorumlar kapalı Genel serinmermer

French Pattern

French Pattern, Mermer, Granit, Kuvars, Traverten, Patlatma Taşı, Mozaik Gibi Doğal Taş üzerine Konya’ da Öncü Firma, fiyatları. Mekanlarınızda artık hep aynı simetrik görüntüyü görmekten sıkıldınız mı? O halde traverten setler tam da sizin için tasarlanmış olan ilginç, şık eğlenceli ve elegan bir doğal taş döşeme biçimi olacaktır. Zira Hurok Marble markası tarafından tasarlanan doğal taş seçenekleri evlerinizi ya da çalışma alanlarınızı kendi beğeninize, ruhunuza ve gustonuza göre en özgün tasarımlarda donatabilmeniz için olağan üstü güzellikler sunuyor.

French Pattern tile; Ashlar Pattern veya Four Piece Pattern terimleriyle anılırken asla kafanızı karıştırmasın zira hepsi de aynı şeyi işaret etmekte. Formülleriyse; Tek bir 16×24, 8×16, iki adet 16×16 ve iki adet 8×8 sistemiyle döşeme formunda belirlenmiş. Bu düzeneklerden dilediğinizi bahçelerinize, evlerinize kısacası canınız nereye isterse o noktaya döşetebilirsiniz.

Marble French Pattern döşeme çeşitlerinden;Toscano French Pattern, Antigue Blend, Walnut, Scabas, White, Peach blend French Pattern, Noce French Pattern, Crema Fantasy French pattern, Silver, Silver mix, ya da  crema Nouva French Pattern modelleri bu konuda farklı renk ve çeşitleriyle  emrinize  amade olacaktır.

Bahçe peysaj mimarinizde, evlerinizin balkonlarında, teraslarınızda, havuz çevresinde, yaz bahçenizde – kış bahçenizde kısacası dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz French Pattern tiles uygulamalarıyla dekorasyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz..

Yazar hakkında